O mnie – Edmar PDR

//edmar-pdr.pl/wp-content/uploads/2021/03/omnie-2.jpg

Usuwanie wgnieceń PDR - praca moim hobby

Od zawsze interesowałem się motoryzacją. Pierwsze doświadczenia z naprawą samochodów miałem jako blacharz, lakiernik. Zaobserwowane przeze mnie potrzeby klientów skłoniły mnie do poszukiwania szybszych, tańszych i mniej inwazyjnych metod napraw pojazdów. Usuwanie wgnieceń bez lakierowania metodą PDR są w tym przypadku najkorzystniejszym rozwiązaniem dla klienta. Zdobyte doświadczenie w poprzednim zawodzie pomogło mi lepiej zrozumieć jak reaguje blacha samochodowa podczas napraw. Na odbytym szkoleniu szkoleniepdr.pl z zakresu napraw PDR zdobyłem podstawy wiedzy, którą w późniejszym czasie szlifowałem w swoim warsztacie.

W 2019r. dołączyłem do zespołu techników PDR, tworząc grupę PAINTLESS.PL, wspólnie realizując kontrakty z zakresu usuwania szkód powstałyh w skutek gradobicia w wiekszych miastach Polski takich jak: Kraków, Warszawa, Łódź, Opole, Lubin, Zielona Góra, Bielsko Biała, Gorzów Wielkopolski. Dokonując napraw flot liczących setki sztuk doskonaliłem swoją technikę.

Jako ekspert napraw techniką PDR specjalizuję się w usuwaniu skutków gradobić i uszkodzeń parkingowych. Chętnie podejmuję wyzwania stawiane  przez klientów naprawiając coraz większe szkody. Dzięki czemu mogę zgłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Pracuje we własnym garażu w Gotkowicach przy drodze DK94 Kraków-Olkusz.

Doskonała
Na podstawie 79 opinii
Paweł Chochół
Paweł Chochół
2023-12-10
Gosc który robi to co potrafi ! Polecam
Tomasz Wiewióra
Tomasz Wiewióra
2023-09-21
Polecam!
Agnieszka Baran
Agnieszka Baran
2023-08-23
Polecam 🤭
jacek domagała
jacek domagała
2023-08-21
Profesjonał.😀😀😀😀
Stanisław Krauss
Stanisław Krauss
2023-07-27
Byłem pewny, że nie obejdzie się bez naprawy blacharskiej i lakierowania i oto z polecenia auto trafiło do fachowca z firmy Edmar. Nie ma śladu po uszkodzeniu. Także inne drobniejsze wgniecenia zniknęły bez śladu. Girąco polecam usługi profesjonalisty z Edmar. Solidnie i terminowo, gorąco polecam
Daniel Ogiela
Daniel Ogiela
2023-05-08
Uczciwy, sympatyczny i profesjonalny Cudotwórca. Niewiarygodne… naprawił maskę którą inni „specjaliści” skazywali na wymianę. Usługa warta każdej złotówki i każdego kilometra drogi. Z czystym sumieniem polecam i naprawdę aż jestem w szoku jak pięknie to wyszło! Dziękuje serdecznie Panie Marku!
Sławek G
Sławek G
2023-04-25
Muszę powiedzieć, że pełen profesjonalizm. Udało się usunąć wgniotki pogradowe plus jedną parkingową. Auto wygląda jak nowe. Usługa bardzo szybka - wieczorem zawiozłem auto, następnego dnia było do odbioru. Polecam 🙂
Wojciech Wachułka
Wojciech Wachułka
2023-03-20
Miałem przyjemność skorzystać z usług Pana Marka. Mogę z czystym sumieniem polecić ten zakład. Po pierwsze - rzetelna wycena, po drugie umówienie realnego terminu, do dwóch tygodni od pierwszej wizyty ( nie jak to bywa w innych tego typu miejscach -za trzy miesiące), po trzecie świetny kontakt, po czwarte jakość, jakość i jeszcze raz jakość - samochód wygląda jak nowy(pan Marek usunął kilkanaście wgnieceń na trzech elementach w bardzo wymagających miejscach, bez dostępu z drugiej strony), po czwarte cena- cena niższa niż w Krakowie o ponad 30%, i po piąte sam Pan Marek !!! Mega kompetentny, skromny, słowny i z bardzo wysoką kulturą osobistą. Jednym słowem MEGA- polecam wszystkim, którzy chcą przywrócić samochód do stanu idealnego. Panie Marku raz jeszcze bardzo dziękuję.
Katarzyna Pudo
Katarzyna Pudo
2023-03-07
Po gradobiciu ani śladu! Pan Marek wykazał się totalnym profesjonalizmem. Zaskoczył mnie również bardzo szybki czas realizacji usługi. Samochód oddałam w poniedziałek rano, a następnego dnia już mogłam odebrać 🙂 Oczywiście polecam.