O mnie – Edmar PDR

//edmar-pdr.pl/wp-content/uploads/2021/03/omnie-2.jpg

Usuwanie wgnieceń PDR - praca moim hobby

Od zawsze interesowałem się motoryzacją. Pierwsze doświadczenia z naprawą samochodów miałem jako blacharz, lakiernik. Zaobserwowane przeze mnie potrzeby klientów skłoniły mnie do poszukiwania szybszych, tańszych i mniej inwazyjnych metod napraw pojazdów. Usuwanie wgnieceń bez lakierowania metodą PDR są w tym przypadku najkorzystniejszym rozwiązaniem dla klienta. Zdobyte doświadczenie w poprzednim zawodzie pomogło mi lepiej zrozumieć jak reaguje blacha samochodowa podczas napraw. Na odbytym szkoleniu szkoleniepdr.pl z zakresu napraw PDR zdobyłem podstawy wiedzy, którą w późniejszym czasie szlifowałem w swoim warsztacie.

W 2019r. dołączyłem do zespołu techników PDR, tworząc grupę PAINTLESS.PL, wspólnie realizując kontrakty z zakresu usuwania szkód powstałyh w skutek gradobicia w wiekszych miastach Polski takich jak: Kraków, Warszawa, Łódź, Opole, Lubin, Zielona Góra, Bielsko Biała, Gorzów Wielkopolski. Dokonując napraw flot liczących setki sztuk doskonaliłem swoją technikę.

Jako ekspert napraw techniką PDR specjalizuję się w usuwaniu skutków gradobić i uszkodzeń parkingowych. Chętnie podejmuję wyzwania stawiane  przez klientów naprawiając coraz większe szkody. Dzięki czemu mogę zgłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Pracuje we własnym garażu w Gotkowicach przy drodze DK94 Kraków-Olkusz.

Na podstawie 70 opinii
Katarzyna Pudo
Katarzyna Pudo
2023-03-07
Po gradobiciu ani śladu! Pan Marek wykazał się totalnym profesjonalizmem. Zaskoczył mnie również bardzo szybki czas realizacji usługi. Samochód oddałam w poniedziałek rano, a następnego dnia już mogłam odebrać 🙂 Oczywiście polecam.
Sylwia Kwiatkowska
Sylwia Kwiatkowska
2023-03-06
Firma Edmar - Pdr godna polecenia naprawa auta po gradobiciu wykonana wzorowo!!!!
Robert Szlachta
Robert Szlachta
2023-01-09
Pasjonat i cudotwórca 👍😁
Maciej Cichonski
Maciej Cichonski
2022-11-21
Wizyta u Pana Marka bardzo pozytywna. Naprawa odbyła się w miłej atmosferze oraz od ręki 🙂 efekt naprawy idealny, wgniotki na lakierze przestały istnieć. Bardzo serdecznie polecam firme EDMAR. Konkretnie i na temat 🙂 Pozdrawiam i dziekuje za naprawe 🙂
Izabela Ojczyk
Izabela Ojczyk
2022-11-08
Bardzo polecam tą firmę, miłe i solidne podejście do klienta. Po wgniotkach nie ma śladu. Pełen profesjonalizm.
Rafał Kaliś
Rafał Kaliś
2022-07-01
Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo uprzejma osoba, wszystko zrobione wspaniale. Po wgniotkach ani śladu. Również dosyć duże wgniecenie na drzwiach zrobione profesjonalne. Polecam z całym sercem.
Szymon Frączek-Stargała
Szymon Frączek-Stargała
2022-06-09
Super fachowiec i usługa najwyższej jakości 👍 świetny kontakt i szybki czas realizacji!